У чому відмінність м'ячів регбі від американського футболу? Чим регбі відрізняється від американського футболу? Визначальні відмінності Суміш регбі та футболу і складається

Дивно, що в нашій країні не набули широкого поширення такі спортивні ристалища, як американський футбол та регбі. Обидві ці команди ігри, обидві захоплюють увагу вболівальників з перших хвилин змагань, розраховані на сильних і витривалих гравців. Як би там не було, а багато любителів ігрищ у нашій країні навіть не вловлюють їх суті та різниці. Давайте разом з'ясуємо, чим відрізняється регбі від американського футболу?

Що таке регбі?

Захоплююча гра, під час якої учасники передають м'яч між собою за допомогою ніг чи рук з єдиною метою – потрапити овальним м'ячем у ворота чи зону залікових очок. Вперше заговорили про неї ще на початку ХІХ століття. На одному з футбольних матчів, що проходив в англійському місті Регбі, одному гравцеві набридло бігати за правилами. Він схопив м'яч і помчав, розштовхуючи своїх та чужих гравців, до воріт суперника. Цей матч вважають днем ​​виникнення нового командного ристалища. У міру розвитку гри в ній кілька разів змінювалися правила, і лише в 1963 році футбольною асоціацією були затверджені нові правила, що діють і понині.

Що таке американський футбол?

Це така ж командна гра, як і попередня, але проводиться на площі меншого розміру. Вкидання м'яча тут не проводять, він лежить на полі на момент виходу гравців. Суть гри у захопленні м'яча (теж овальної форми) та просуванні його на певну кількість ярдів у зону супротивника. Для цього кожній команді дається кілька спроб, що тривають по п'ятнадцять хвилин кожна. Якщо протягом наданих спроб просунути м'яч не вдається, право на володіння ним переходить до суперника. Що частіше гравці однієї чи другої команди потрапляють у ворота суперника, то більше очок отримує команда. Слід зазначити, що прабатьком американського футболу вважається рання форма регбі. Саме тому вони так схожі один з одним.

Резюмуємо. Відмінності регбі від американського футболу

1. Ширина поля. У регбі – це 100 на 70 метрів, в американському футболі – 110 на 49 метрів.

2. Максимальна кількість гравців. У регбі їх 15, в американському футболі – 11.

3. Час матчу. У регбі ігровий період складає сорок хвилин, в американському футболі 4 підходи по п'ятнадцять хвилин.

Американський футбол і регбі - видовищні командні види спорту з використанням м'яча, які рясніють. силовими прийомами.

Ці ігри найбільше поширені за кордоном, ніж на території РФ. Але і в Росії вони швидко завойовують популярність завдяки своїй незвичайної екіпіровки та правил.

Американський футбол

Цього знаменного дня команди Рутгерського та Прінстонського університетівпровели гру за власними правилами, що нагадують правила регбі та європейського соккера.

Спочатку нової гри не було чіткого зведення правил. Вони з'явилися завдяки Уолтер Кемп,якого охрестили "батьком американського футболу".

Мета - занести м'яч у залікову зонуабо забити його в ворота суперникатим самим набравши максимальну кількість очок.

Гра проходить на спеціальному полі з розміткою у вигляді ліній. Виграє команда, яка здобула більшу кількість очок.

Довідка!На території США американський футбол- Найпопулярніший вид спорту.

Регбі

Регбі - командний вид спорту, що виник в Англії у XIX столітті.Історія почалася зі звичайних змагань, проведених у маленькому англійському місті Регбі у 1823 році.Увага до гри привернув учасник однієї з команд на ім'я Вільям Еббот Елліс, який, порушуючи правила, пробіг із м'ячем у руках до воріт суперників

У 1845 роцівідбулася спроба сформулювати чітке зведення правил, але ця задумка повною мірою здійснилася лише 1848 року.

На даний момент цей спорт має величезну популярність у всьому світі і входить до складу програми Олімпійських ігор.

Мета - занести м'яч у залікова зона суперника або вразити його ворота.Снаряд уводиться ударом ноги. Виграє команда із великою кількістю очок.

Порівняння

Порівняння двох ігорможна провести за такими параметрами.

Чим відрізняються правила гри

Американський футбол:

1. Завдання:потрапити зі снарядом до залікової зони суперника.
  2. Маніпуляції з м'ячем:спортсмену дозволені практично будь-які дії: просто нести його в руках, робити пас партнеру, кидати.
  3. Окуляри: 6 очок, влучення вище поперечини у ворота 1 3.

Важливо!Американський футбол занесений до Книгу рекордів Гіннесаяк командна гра з найбільш заплутаними правилами.

1. Завдання:не лише потрапити, а й приземлити снаряд у заліковій зоні супротивника.
  2. Маніпуляції з м'ячем:паси лише по поперечній лінії, передачі снаряда лише назад. У довільному напрямку снаряд рухається лише ударами ніг.
  3. Окуляри:приземлення м'яча в заліковій зоні суперника 2 очки,влучення вище поперечини у ворота 3 , успішний штрафний удар у ворота. 3 .

Відмінності у кількості команд та гравців у них

Американський футбол: дві команди по 11 гравців у кожній.

Через високу травматичність, спортсмени на полі постійно змінюються, тому за разу змаганнях можуть взяти участь до півсотні представників однієї команди

Регбі: дві команди по 15 осіб: 7 захисників та 8 нападників.

Різниця розмірів та розмітки поля

Американський футбол: розмір ігрової зони 110 на 49м.Ворота у формі рогатки. Поперечина знаходиться за 3 метри над рівнем майданчика, а відстань між стійками 5,7 м.

Поле розбите на п'ятиярдові відрізки (пронумеровано від 10 до 50).Відмітки по краях майданчика вказують на ту відстань, яку спортсмену залишилося пробігти до тачдауна. У середині – лінія розіграшу, звідки вибивається м'яч. Найважливіша частина ігрової області додаткові 10-ярдові залікові зони, розташовані з обох боків поля.

Регбі: розмір ігрової зони 144 на 70 метрів.Ворота Н-подібної форми. Поперечина знаходиться за 3 метринад рівнем майданчика, а відстань між стійками 5,6 м.

Ігрова зона розмічена такими лініями: бічні, лицьові, центральна, лінії, що обмежують 22-метрову зону у районі воріт.Розмітка, нанесена пунктиром, проводиться на відстані 5 м від лінії воріт та 15 м від бічних лініймайданчики.

Вам також буде цікаво:

Час

Американський футбол: 4 періоди по 15 хвилин кожен.Загальна тривалість гри 60 хв.між другою та третьою чвертямиоголошується перерва. Команди змінюються половинами поля після першої та третьої чверті.Професійні змагання можуть тривати по 2-3 години.

Регбі: 2 тайми по 40 хвилин кожен.Між таймами існує перерва в 5-10 хв.Після перерви команди змінюються ворітьми, переходячи на частину поля суперника. У спірних ситуаціях додатково призначаються ще 2 тайми по 10 хвилин.

Відмінності в екіпіруванні

Американський футбол: кофта з рукавами або футболка(під нею спеціальний каркас для захисту спини, грудей та плечей), штани або бриджі, шолом, капа, черевики, рукавички з відкритими пальцями, наколінники, захист для стегон.

Регбі: Майка, шорти, бутси з шипами, шолом, наколінники та налокітники, спеціальні рукавички з відкритими пальцями, накладки-щитки на гомілки, плечі, капа.

М'яч для регбі та американського футболу - це одне й те саме?

Американський футбол: довгий час форма та розміри м'яча змінювалися. Використовувався і круглий м'яч, і снаряд для регбі .

У 1924 році NFLвстановила єдині стандарти для цього ігрового снаряда: він став легшим, ніж м'яч для регбі, і знайшов характерне шнурування. Довжина його кола 72,4 см, ширина - 34 см, вага - 397-425 грамів.Забарвлення – коричневий з білою смугою.

Гра для справжніх чоловіків

Одна з найцікавіших ігор у сучасному спорті – це регбі. Вона має тисячі шанувальників по всьому світу, а з 2016 року вона має знову увійти до програми Олімпійських ігор. Набирає популярності регбі і в нашій країні, тому саме час познайомитися з цією грою ближче.

Як і де виникло регбі?

Регбі - це спортивна гра, в ході якої гравці передають один одному м'яч руками та ногами, намагаючись забити його у ворота суперника або відправити до його очкової зони. Вважається, що регбі з'явилося під час одного з матчів із американського футболу. У 10823 році в школі Регбі один із учасників матчу - Вільям Вебб Елліс - замість того, щоб віддати пас товаришу по команді, взяв м'яч у руки і побіг з ним до воріт суперника. Тоді чітких правил футболу не існувало, тому так почали робити багато хто. І лише 1963 року було створено Футбольну асоціацію, яка створила офіційні правила гри та заборонила брати м'яч у руки. Так американський футбол та регбі стали окремими видами спорту.

У 1871 році відбувся перший матч з регбі на міжнародному рівні. У ньому одна з одною зустрілися збірні команди Англії та Шотландії. Пізніше гра стала популярною і в інших державах. З 1900 по 1924 цей вид спорту був олімпійським. До програми Олімпіад він увійде знову з 2016 року.

Як грають у регбі?

У регбі грають на полі завдовжки 100 і завширшки 70 метрів із двома заліковими зонами по коротких сторонах. Суть гри полягає в тому, щоб доставити м'яч у залікову зону суперника і торкнутися ним землі – за це дається 5 очок та право на удар по воротах. Також очки нараховуються команді за влучення у ворота після штрафного удару або з гри.

Велике значення у регбі має те, як гравці подають пас. Віддавати м'яч можна лише назад або паралельно до лицьової лінії. Допускається бити м'яч вперед ногами, але в цьому випадку наступним його повинен торкнутися або сам гравець, що зробив, або той, хто знаходився в момент удару за його спиною.

Матч з регбі триває два тайми по 40 хвилин. У ньому практично немає зупинок - вони можливі лише в тому випадку, якщо будь-який гравець травмований або судді необхідно подивитися відеоповтор моменту для його правильного трактування. Цікаво, що після закінчення ігрового часу матч не зупиняється відразу - суддя оголошує матч закінченим лише якщо гравець порушить правила, зробивши пас вперед руками, або не виб'є м'яча за межі поля.

На сьогоднішній день у світі існує кілька різновидів регбі, які відрізняються правилами. У нашій країні найбільшу популярність набув регбі-юніон або регбі-15.

Чим регбі відрізняється від американського футболу?

Багато хто часто плутає регбі та американський футбол. Це справді споріднені види спорту, проте вони не ідентичні один одному. Ось їх відмінності:

Поле: в американський футбол грають на полі розміром 110х49 метрів, а в регбі - на полі розміром 100х70 метрів При цьому на регбійному майданчику з боків є залікові зони завдовжки 10-22 метри, а поле для американського футболу розмічено на п'ятиярдові відрізки, якими встановлюють, скільки залишилося бігти до очкової зони.

М'яч: регбійний м'яч менш витягнутий і важчий за футбольний, він виготовляється не з натуральної шкіри, а з синтетики і не має характерного шнурівки.
Склад команд: у регбі грають 15 осіб, які можуть змінюватися із запасними необмежену кількість разів, футбольна команда складається з 11 осіб.

Ігровий час: матч з американського футболу складається з чотирьох періодів по 15 хвилин, а регбійна гра - з двох таймів по 40 хвилин
Силові прийоми: в регбі використовувати силові прийоми можна тільки щодо гравця, що володіє м'ячем, в американському футболі - щодо будь-якого суперника, що знаходиться на полі.

Паси: в американському футболі можна пасувати тільки руками вперед, а в регбі - руками та ногами, але паси руками вперед не допускаються

Екіпірування гравців: у регбі грають у стандартній для всіх видів футболу формі, а в американський футбол - a екіпіровці за типом хокейної, тому що в цій суперечці дуже високі швидкості та сила пасу.

Як видно з усього вищесказаного, американський футбол і регбі хоч і схожі, але все ж таки є різними видами спорту, і плутати їх один з одним не варто.

Початок регулярного сезону в НФЛ дарує привід ще раз розповісти, за що можна любити головний заокеанський вид спорту.

Привіт усім тим, хто зайшов не для того, щоб прочитавши заголовок, написати смішний коментар «нічим» і гордо піти. Насправді, я пишу цей текст не для того, щоб влаштувати холівар на тему того, який вид спорт крутіший. Зрозуміло, що керлінг.

Моє завдання – зацікавити цікавих. Розповісти тим, хто не знає, але готовий довідатися. І навіть якщо вам не сподобається, то ви хоч повною мірою знатимете, чому це вам не подобається, а не оперувати одноманітними і не завжди логічними аргументами.

Зрештою, я сам любив європейський футбол, скільки себе пам'ятаю і люблю, дивлюся його досі (можна клікнути в профайлі і переконатися). І якийсь час тому думка про американський футбол я мала досить типову для російського любителя спорту. Зараз починається мій четвертий сезон у НФЛ, і я з нетерпінням чекаю на його початок.

Тобто я не прилетів з Марса, не падав у дитинстві головою, не проплачений Держдепом. Я був здоровою людиною, яка підсіла на американський футбол так, що готова не спати тепер ночами. І якщо ви припускаєте, що я справді здоровий, то є щось таке в цьому виді спорту, що може зацікавити. Ну, або мене вкусив інший аматор американського футболу.

Фрази про американський футбол, від яких помирають кошенята

Як можна називати гру руками футболом? І чому тупі американці звуть наш футбол сокером?

Невеликий урок історії: усі види спорту, у повній назві яких фігурує слово «футбол», вийшли із приблизно одного хаотичного місиву з м'ячем. До таких видів спорту відносяться, наприклад, rugby football (регбі, який потім розділився на rugby union і rugby league), Australian football, Gaelic football, та й наші улюблені – American football і Association football. Остання – це якраз офіційна назва звичного у нашому розумінні «футболу».

Хто зробив офіційною назвою Association Football? Англійці в 1863 році, коли в рамках утвореної Футбольної Асоціації зробили звід правил, щоб відрізняти свій варіант футболу від того, який був більше схожий на сучасний регбі. Тому це і Футбол асоціації. У Європі найактивніше розвинувся саме Association football, тому довге перше слово прибрали, і дефолтом під «футболом» стали розуміти саме його. А в тому ж США прижився інший різновид того ж виду спорту, який вони теж називали просто «футбол».

А богомерзке для багатьох слово «соккер» – воно теж було вжито англійцями, а не американцями. Soccer – це хитре скорочення від Assocation. Можна помітити однаковий корінь у слів.

То в американському футболі хоч колись по м'ячу ногами б'ють?

Звичайно. Початковий удар у кожній із двох половин гри (kick-off) виробляється ногою. Якщо команда досить наблизилася до чужої залікової зони, але не змогла занести тачдаун, вона може заробити 3 очки завдяки своєму кікеру (field-goal). Якщо команда не зуміла пройти 10 ярдів на своїй половині поля за 3 спроби, то, швидше за все, вийде пантер і виб'є м'яч ногою на половину поля суперника (punt). Це досить значна частина гри, і все це виконується за допомогою нижніх кінцівок.

Навіщо на американських футболістах стільки захисту? Та ще й ці лосини? Вони що, дівчатка? Ось регбісти бігають без усього, як справжні мужики!

По-перше, у регбі заборонено контакт із гравцем, який не володіє м'ячем. В американському футболі контакт із суперником починається відразу з введення м'яча у гру. Не можна тільки заважати приймаючому ловити м'яч, якщо передача вже зроблена (як тільки він торкнувся м'яча, можна). Травм у НФЛ неймовірна кількість – щотижня начебто зведення з боїв. На лосини теж кріпляться важливі елементи захисту, все має щільно прилягати до тіла.

По-друге, у регбі грають без замін (змінюють лише травмованих) і без таких довгих пауз. Спробуйте побігати без відпочинку три години в такому екіпіруванні. Сама динаміка гри диктує наявність чи відсутність ігрових «обладунків».

По-третє, у регбі зібрано хлопців приблизно однієї комплекції. В американському футболі кожна позиція на полі вимагає від людини різних фізичних даних. Захисники - міцні мускулисті хлопці, в передній лінії перед квотербеком стоять масивні бугаї з животом, а ресивери дуже спритні і спортсмени, що добре стрибають, але не мають великої маси. Тільки в це міжсезоння при всьому обмундируванні двоє пацанів закінчили кар'єру в 23 роки і в 25 років, тому що пережили близько чотирьох струсів мозку, а це вже червоне світло від лікарів.

Господи, ну чому у грі стільки пауз? 95% часу нічого не відбувається. Дивитись неможливо, спати хочеться.

Згоден, до ритму гри звикнути непросто. Середній матч у прямому ефірі триває близько трьох годин. Система GamePass (варіант дивитися ігри в HD на офіційному сайті НФЛ) дозволяє переглядати ігри, що пройшли в «стислому» режимі, де показуються тільки чисті розіграші. У такому форматі ви подивіться гру за півгодини.

Тут допоможе, якщо ви ставитеся до американського футболу як до окремого виду спорту, а не намагаєтесь порівняти його з футболом у всьому. Паузи є у тенісі, баскетболі – це також види спорту. Згодом адаптуєшся. До того ж, давайте по-чесному, багато хто з нас звичайний футбол швидше слухає, і часто звертає увагу на екран, лише якщо коментатор підвищує голос. «Як можна півтори години бігати туди-сюди полем, і при цьому ніхто не забиває гола» – ось так звучить зворотний стереотип.

Хлопці, ну серйозно, любите тоді бейсбол, рестлінг, жуйте попкорн і їдьте до своєї Америки, вам там буде краще.

Воу воу воу легше. А любителів хокею ми надішлемо Канаду? Любителів футболу до Англії, а тенісу до Франції? І залишаться в Росії лише суто правовірні лапта та містечка. Можна як завгодно ставитися до політики США чи навіть її культури (ми ж усі не любимо американські фільми та музику, ага), але до чого тут конкретний вид спорту? У нього, до речі, грають у Росії, причому ще з перебудовних часів.

Особисто я виконання гімну США перед матчем, літаки, що пролітають у небі, паради оркестрів, черлідерш і вшанування військових у перерві матчу сприймаю як національний колорит, ні більше ні менше. Національний колорит є скрізь. Ніхто не вимагає обертатися в зоряно-смугастий прапор і гугнявим голосом примовляти «звідси, твою матір, Джонні, вихід тільки через дах».

Ну гаразд, допустимо. Але як його дивитися? Там же матчі грають о п'ятій ранку!

А що, нормально, гру подивився і на роботу. Якщо серйозно, то переважна більшість матчів стартує або о 21:00 у неділю, або опівночі з неділі на понеділок. Для любителів Ліги чемпіонів та особливо чемпіонату Іспанії цілком нормальний час. Інші матчі завжди можна завантажити з торентів або ж подивитися через той же GamePass у будь-який зручний час. І ймовірність того, що результат вам заспойлять знайомі, набагато менше.

Припустимо, я вирішив подивитися матч у неділю ввечері. Але ж правила дуже складні, там сам чорт ногу зломить.

Так тільки здається на перший погляд. Насправді основні правила запам'ятовуються дуже швидко - 10 ярдів пройти за 4 спроби, але якщо не пройшли за 3, то зазвичай вибивають м'яч подалі. М'яч передається або пасом, або виноситься до рук раннинбека. За тачдаун дається 6 очок плюс ще одне додаткове очко після реалізації. Якщо не занесли тачдаун, але близько від залікової зони можуть пробити філд-гол і отримати 3 очки.

За місяць ти дізнаєшся про всі нюанси порушень у грі, як і навіщо тренери кидають челенджі, як працює час. Але навіть за три роки можна не дізнатися про всі тонкі нюанси, які залишаються маленькими відкриттями. При цьому задоволення від гри можна отримати, знаючи тільки основні правила.

Чим американський футбол кращий за сокера

Відеоповтори.Для американців дуже важливо, щоби все відповідало духу правил. У спірних ситуаціях арбітри ставлять гру на паузу та йдуть дивитися відеоповтор. Тренери обох команд мають можливість скористатися послугами відеоповторів двічі за гру (якщо рішення арбітра після перегляду змінюється, то можливість залишається). Так, через це гра може йти довше, зате справедливість переможе.

Суддівство.Арбітри оголошують стадіоном про кожне своє рішення – хто покараний, за що і як. Арбітри постійно радяться один з одним. Взагалі, розмов у НФЛ про суддівство набагато менше, ніж про гру. Ну, тільки якщо не було суддівського локауту.

Відсутність симуляцій.За три сезони перегляду НФО я бачив три випадки симуляції гравців. Усі три рази громадськість засуджувала тих, хто провинився. Понад те, ліга накладала штраф на симулянтів. Не іспаномовні американці висувають претензії до сокеру щодо «балету на полі». В американському футболі цінується стійкість та мужність.

Різноманітність варіантів.Головних «хайлайтових» подій у соккері не так багато – гол, призначення пенальті та/або видалення. В американському футболі можна віддати передачу в тачдаун, можна зробити перехоплення або фамбл (втрата м'яча атакувальною командою та його перехід до суперника), ефектний сек квотербека (припечатують до землі з м'ячем у руках), бувають розіграші фейків (коли начебто збиралися філд-гол, і тут такий раптово пас, все в шоці, а хлопці 6 очок занесли), тачдаун після кікоффа або панта (ви бачили ці нарізки, коли хлопець пробігає повз всю команду суперника).

Короткий сезон.Вашій подрузі сподобається, що ви одержимі ночами лише чотири місяці на рік плюс плей-офф у січні. Це вам не 38 матчів чемпіонату, єврокубки, а потім чемпіонат світу і все по новій. До того ж обмежена кількість ігор у сезоні (16 для кожної з команд) практично виключає наявність «прохідних» матчів. Тут кожна гра регулярного сезону грає на рівні плей-офф Ліги чемпіонів. Через це величезні стадіони забиті битком.

Стеля зарплат.Тут ніколи не буде "Манчестер Сіті" чи "ПСЖ". Якщо одна команда протягом багатьох років діє набагато успішніше за іншу, то це залежить виключно від рівня менеджменту, скаутської служби та тренерського штабу. Так, "Нью-Інгленд Петріотс" завжди одні з фаворитів сезону, а "Джексонвіль Джагуарс" одні з аутсайдерів, але це зовсім не через те, що у когось більше грошей.

Шанс має кожен. NFL часто розшифровують як "not for long", "ненадовго". Навіть якщо ви вболіваєте за горезвісний «Джексонвіль», то все одно ви починаєте сезон із нехай боязкою, але надією на чемпіонство. У НФЛ справді трапляється всяке. Три попередні переможці Супербоула – «Грін-Бей», «Нью-Йорк Джайентс» та «Балтімор» – ледве виходили у плей-офф у свої тріумфальні сезони. А якщо ти вболіваєш за «Сандерленд» чи «Осасуну», твоя межа мрій – потрапляння до Ліги Європи.

Висвітлення.Хайлайти кожного матчу прямо на офіційному сайті. І всіх попередніх матчів минулих сезонів. Заплати за GamePass, і дивися гри коли захочеш, у будь-якому режимі, з різних камер з паралельною статистикою, з відображенням твоїх гравців у фентезі. Усі статистичні показники завжди в тебе перед очима. Якщо володієш англійською мовою, перед тобою відкрито величезний світ доступності, з якою віддалено може зрівнятися хіба що англійська прем'єр-ліга.

Тактика.Американський футбол – це такі шахи. Атака розробляє свій план, захист розробляє свій план і ще залишається небагато місця для імпровізації. Квотербеки тримають в думці сотні варіантів різних комбінацій, а вболівальники зазвичай знають ім'я не лише головного тренера команди, а й координатора захисту та координатора нападу. Під час повторів комбінацій вам на екрані намалюють тактичний експрес-аналіз, хто куди побіг, навіщо, і чому в нього вийшло.

Відсутність нічиїх.«Зганяли нічию» – такого поняття у НФО не існує. Минулого сезону справді була нічия, перша за 5 років. Деякі футболісти навіть не знають, що нічия у їхньому виді спорту буває. І зовсім не тому, що вони тупі, просто це справді рідкісне явище. Ти або перемагаєш, або програєш.

Доброзичливе ком'юніті.Новачок у європейському футболі стикається з вкрай агресивною реакцією оточуючих – його називають «глоріхантером», «школотою», а обраний клуб ображають та принижують у коментарях практично до будь-якої новини. Любителі американського футболу в рунеті новеньких зустрічають із радістю, правила пояснюють терпляче, а на тему коханої команди у гіршому випадку іронізують.

Як перестати боятися і полюбити американський футбол

Багато людей, які захоплюються спортом, воліють гру у футбол. На жаль такі ігри як регбі та американський футбол є недооціненими серед уболівальників спорту, але в цій статті ми розповімо про всі принади цих ігор, а також докладно пояснимо що ж у них такого.

Зізнайтеся, для вас, звичайно ж, краще спостерігати за футболом, ніж регбі та американським футболом. Ці дві гри вважаються дуже нудними для європейців. Давайте говорити відверто, якщо по телебаченню йде американський футбол, а на іншому звичайна гра чемпіонату Іспанії, що ви оберете? Зрозуміло останнє.

Це добре для нас, але представники США дуже люблять свої різновиди футболу, вони фанатіють від них так само як ми від нашого футболу. У цій статті ми розпишемо все про ігри в США для тих, хто мало знає про спорт у США в цілому.

У цій статті ми відповімо на низку питань, а саме: яка різниця між регбі та американським футболом, відмінність регбі від американського футболу і що раніше

з'явилося – регбі чи американський футбол.

Загалом американський футбол виглядає так само як і наш звичайний футбол. Гра проходить 11 на 11, сам процес гри заснований на рухах зі снарядом овальної форми. Найголовніше питання людей, які не зацікавлені спортом зі США — що власне за гра така цей ваш американський футбол?

Відповідаємо, суть цієї гри з довгою назвою така, що потрібно просунути м'яч на місце кінцевої зони, що знаходиться на половині поля суперника. М'яч дозволяється переносити до рук, робити кидок чи передавати його гравцю своєї команди. Щось схоже використовується у баскетболі, не знаходите?

Заробляти очки в американському футболі можна різними способами, наприклад, доставити м'яч у кінцеву зону, точний пас у кінцеву зону і забити між двома штангами воріт трохи вище за поперечину. Перемагає той, хто набирає більше очок за відведений час.

Регбі має дещо інші правила, тут беруть участь вже 15 гравців з кожної команди. Є два тайми завдовжки 40 хвилин. Частина команди з 15 осіб складають 8 осіб з лінії нападу та 7 гравців лінії захисту. Суть цієї гри полягає в передачі м'яча один одному в руки, доставити його в кінцеву зону за ворота суперника або забити м'яч у спеціальні ворота. Перемагає команда, яка найбільше набрала очок за весь час гри.

Тепер спробуємо відповісти на запитання, у чому відмінність регбі від американського футболу?

У регбі головне закинути м'яч у кінцеву зону суперника, в американському футболі важливо не забити або закинути м'яч, а проштовхнутися з м'ячем в очкову зону суперника і заробити важливі для гри очки.

М'яч для цих двох подібних видів спорту має однакову форму овалу. Тільки регбійний м'яч набагато менше витягнутий, ніж м'яч для американського футболу. М'яч для регбі важчий за його протеже з американського футболу, що в цьому вся різниця між ними.

Сфера для гри в регбі виготовлена ​​з матеріалів, які виготовлені з синтетичного та слизького крою. Також у регбійного м'яча яскравіший відтінок. У м'яча для американського футболу шкіра абсолютно натуральна зі злегка шорсткою поверхнею. Така поверхня дозволяє міцно тримати снаряд у руках. Також м'яч для американського футболу має унікальне шкіряне шнурівка.

Регбі та американський футбол, відмінності яких ми вказали у м'ячах для цих видів спорту, мають відмінності і в історичній формі. Адже мало хто замислювався, а що з'явилося раніше, регбі чи американський футбол?

Регбі чи американський футбол — що з'явилося раніше

Складне питання, але ми постараємося відповісти на нього. Загалом більшість людей з Європи не обізнані про такі ігри як регбі та американський футбол. На це є зрозумілі причини, людям просто не цікаві ці ігри. Ми маємо свій футбол і всі їм задоволені, а пізнавати ігри США не дуже хочеться.

Під час одного футбольного матчу в далекому 1823, один хлопчик років 16 взяв м'яч і пішов протягувати його через все футбольне поле. У звичайній грі це розцінюється як порушення правил, але ніхто б і подумати не міг, що так народиться на світ така гра як регбі. Сам матч проходив 7 квітня, тому саме цей день можна вважати датою заснування цієї великої гри.

А ось уже 1869 року дві команди з різних університетів Канади вирішили провести якусь битву між собою. Діти змінили правила гри в регбі і створили свій змішаний стиль гри. Ось так і з'явилася світ гра в американський футбол. Відповідаючи на запитання, що ж з'явилося раніше, можна сміливо стверджувати, що це була гра в регбі.

У цій статті ми відповіли на всі можливі питання щодо цих двох ігор. Про спорт потрібно знати все, якщо ви є вболівальником всього спортивного світу. Любіть спорт, любите дізнаватися нову інформацію та пізнавати нові вершини з