Росія - Португалія. Кубок конфедерацій: трансляція - відео, фото

Наш онлайн завершено! Дякую всім за увагу! Читайте матеріали про гру у стрічці новин та статей «Чемпіонату».

Роналду: уболівальники збірної Росії тиснули на нас

Черчесов після поразки від Португалії був незворушний, а Роналду визнав, що йому було складно грати під тиском російських уболівальників.

Несмачно, але корисно. Як Росія програла Португалії

Непоказна гра в першому таймі, яскрава кінцівка другого: поразка, але все могло бути гіршим. А результат знову зробив Кріштіану.

21.10. Леонід Федунвважає, що Черчесов помилився зі складом, але задоволений другим таймом.

20.53. Чи не Зюгановим єдиним. VIP-вболівальники збірної взагалі часом бувають балакучішими за гравців. Ловіть думку Аркадія Дворковичапро гру. На відміну від Зюганова, він на «Відкритті» гість не рідкісний.

20.45. Вгадай хто? Геннадій Зюганов! Так-так, головний комуніст Росії відвідав матч і навіть поділився думкою про гру. Це варто побачити!

20.40 . Роналду швидко відстрілявся і не відповів на запитання. У головного тренера, що прийшов слідом за ним Фернанду Сантушаспитали, чому.

Ви думаєте, Роналду слід відповідати на питання про життя, про сім'ю, про Реал? Він тут, щоб говорити про гру Португалії. Розумію, ви всі сповнені цікавості, але ми маємо поважати особисте життя гравця. Думаю, він правильно вчинив, що не став відповідати на жодні запитання.

20.30. Цього разу і Кріштіану Роналдуне проігнорував прес-конференцію, куди він прийшов як найкращий гравець матчу.

Очевидно, я дуже радий. Ми знали, що гра буде складною проти дуже складної команди. Ми щасливі, адже вперше Португалія перемагає у Росії. Ми грали в гостях, уболівальники тиснули на нас. Але ми вийшли переможцями, маємо 4 очки, і можна привітати нашу команду.

20.20. У розпалі прес-конференція Станіслава Черчесова.

Гра іноді складається не так, як хочемо. У першому таймі частенько втрачали м'яч під час виходу з оборони, тому до атак справа не доходила, тим більше до ударів. У другому таймі це вдалося виправити, і з'явилися і атаки, і моменти, які могли реалізувати.

20.10. Федір Смолов навіть знайшов час по дорозі в роздягальню поспілкуватися трохи з уболівальниками.

20.02. Уболівальники проводжають збірну з поля доброзичливо, оплесками. Все не так уже й погано.

19.58 . Найкращий гравець матчу - Кріштіану Роналду. Другий його приз на турнірі поспіль.

19.52. Фінальний свисток! Оптимістична кінцівка була: тиснули, били, але таки поступилися. Тепер все вирішить матч із Мексикою.

19.48. Черчесов жене команду вперед, трибуни підганяють. Кутовий - Джікія б'є вище.

19.47. Ох! Черчесов вимагає звернутися до перегляду повтору моменту з Бухаровим у резервного арбітра, який мовчить.

19.40. Зорро залишив розчерк Z, скочив на коня і зник уночі! Хоча ні, це лише Кудряшова замінили на Бухарова.

19.36. 42 759 глядачів на матчі! Аншлаг (за винятком деяких VIP-місць та технічних зон) можна вважати таким, що відбувся.

19.34 . 19-й сфолив на 19-му. Це Самедов отримав картку за порушення Елісеу.

19.32. Гострий соціальний репортаж Поліни Куїмової. Є шорсткість.

19.28. Серія добрих атак збірної Росії. Уболівальники женуть команду вперед. І жовту Бернарду заробив на Жиркові.

19:24. А ось у нас ще одна заміна. Натомість Комбарова на полі з'явився Полоз.

19:20. Рафаелу Геррейре була потрібна допомога лікарів. Йому довелося покинути поле. Замість нього виходить Елізе.

19:18. Вау! Смолов вистрибнув і мало не замкнув навіс. Чудовий момент був у господарів.

19:16. Стадіон свистить, а Самедов розмахує руками - збірній Росії не дали штрафного удару прямо навпроти воріт.

19:15. У трансляції з'явилася дівчина з банером «Роналду, одружуйся зі мною».

19:12. Рафаел Геррейру ледь не зрізав м'яча у власні ворота. М'яч опустився трохи за перекладину.

19:09. Рідкісний випадок. Атака португальців не через Роналду. Наші впоралися.

19:05. Гольовий момент біля воріт Акінфєєва! Андре Сілва бив впритул після навісу з правого флангу, Ігор склався та відбив удар.

19:01 . Другий тайм. Заміна у збірної Росії: Єрохін замість Шишкіна.

18: 58. Цікаво, про що говорить Черчесов у роздягальні? Видно, що португальців можна ловити на контратаках, але дуже неточні паси при виході з оборони поки що не дають збудувати контргру.

18.52. Такі ось VIP-гості сьогодні на «Відкритті». Ті ж, що і на "Спартаку" зазвичай.

18.46. Перерва. Перший тайм не надто оптимістичний, але трагедії не сталося. Грати із португальцями на рівних можна. Потрібно намагатися відігратися.

18.41. Перший по-справжньому гольовий момент біля воріт Руя Патрісіу. Головін із правого флангу прострілив, Смолов підставив ногу на ближній, але м'яч пройшов поряд зі штангою.

18.32. Зворушлива акція пройшла перед грою – Роналду на поле виводила дівчинка в інвалідному візку. Її звуть Поліна.

18.27. Вся гострота в основному поки що через лівий фланг, де Комбаров і Жирков. Юрко двічі непогано проривався: спочатку кутовий заробив, потім штрафний на ньому не дали.

18.20. Наші виглядають на рівних, але рахунок уже влаштовує португальців. У нас поки що тільки підходи.

18.13. Наш кореспондент Поліна Куїмова пішла сьогодні на матч як простий глядач квитком. Потім обов'язково поділиться розповіддю, як усе організовано.

18.08. З швидко пропущеного гола, на жаль, починаємо. Діагональ із лівого флангу на далекий край воротарського, і там нашого «Зорро» Кудряшова впевнено перестрибнув Кріштіану, головою влучивши в ворота Акінфєєва. 0:1.

18.05. Команда Сантуша така ж прагматична, як на тріумфальному Євро. У кваліфікації ЧС-2018 виглядають дуже впевнено, але поразка від швейцарців у першому ж турі не дозволяє їм лідирувати у своїй відбірковій групі.

18.00. Все, гра стартувала! Тримаємо кулаки!

17.55 . Все готове до початку матчу. Виконують гімни.

17.45. Біля стадіону португальське ТБ вирішило перевірити, як у російських уболівальників із технікою поводження з м'ячем. Загалом у багнюку обличчям не вдарили.

17.35 . До речі, рівно 9 років тому збірна Росії у легендарному чвертьфіналі Євро обіграла голландців. З тієї команди з Португалією зіграють лише два футболісти: Акінфєєв та Жирков. Для нашого капітана та воротаря це буде 100-й матч у футболці збірної.

17.30. Які прогнози на матч? Юний уболівальник із Волгограда вважає, що наші переможуть з рахунком 2:0, заб'ють Єрохін та Глушаков. Перший, щоправда, основою сьогодні не влучив.

17.20. Що можна сказати за складом? Це 5-4-1, де питання викликає хіба що позиція Жиркова. Ймовірно, він згадає, як діяв ближче до центру, у ролі атакуючого чи центрального хава.

17.10. У португальських уболівальників у кумирах, звісно, ​​не лише Роналду.