Португалія зіграла внічию з мексикою на кубку конфедерацій

Як Казань за Роналду вболівала

Португалія зіграла внічию з Мексикою на Кубку Конфедерацій

Португалія зіграла з Мексикою на Кубку Конфедерацій з футболу. Це була зустріч команд групи A - майбутніх суперників збірної Росії, яка вчора у стартовому матчі обіграла новозеландців з рахунком 2:0.

Спочатку стало ясно, що казанський стадіон хворіє персонально за португальську зірку — Кріштіану Роналду. Кожен його дотик на розминці перед грою, кожен кадр із ним із підтрибунного приміщення публіка зустрічала оваціями, а кожне його дію на полі вже під час самої гри схвальним гулом.

Окрім персональної підтримки головної зірки Кубка Конфедерацій, казанці на початку матчу відзначилися скандуванням «Росія! Росія!», а потім злагодженим виконанням улюбленої розваги стадіонних трибун – живою хвилею.

Важливою історичною футбольною подією став скасований гол збірної Португалії. На 21-й хвилині захисник португальців Пепе забив гол, команда почала його святкувати, але суддя Нестор Пітан з Аргентини дав чітко зрозуміти — зараз буде консультація з відеоарбітром. Потім була показана студія, де асистенти на кількох моніторах переглянули епізод і винесли рішення - гол не може бути зарахований через положення поза грою. При цьому сам матч не зупинявся, з'являвся напис на екрані - Момент на розгляді. На турнірі такого високого рівня технологія була обкатана вперше та, як виявилося, досить успішно.

І все-таки рахунок відкрили чинні чемпіони Європи. Гол на 35-й хвилині за правилами забив Куарежма, для якого все зробив Роналду. Нападник «Реала» пройшов флангом, зробив відмінний фінт і чудову передачу на Куарежму між трьох захисників. Промахнутися із цієї позиції було неможливо — 1:0.

Мексиканці відігралися вже на 41 хвилині. Чичаріто – головна зірка південноамериканської збірної – точно пробив головою після навісу з флангу – 1:1.

Перший тайм був дуже бадьорим, з великою кількістю моментів, тому глядачі були дуже задоволені. Але в другій половині зустрічі команди стали обережнішими, при цьому мексиканці виглядали активніше. Але стовідсотковий момент на 85 хвилині не зміг реалізувати Сільва. Він розкішно пробив головою, але свою команду врятував воротар португальців. І буквально за хвилину португальці знову вийшли вперед — Седрік пробив усіх у штрафному майданчику, і — 2:1. Але на цій події не закінчилися — вже на додаток мексиканці зуміли зрівняти рахунок. Морено забив головою після подачі кутового. Підсумок – 2:2, і це перша нічия турніру.